O mně

Jsem žena, celkem poslušná dcera, trochu neposlušná manželka a hlavně maminka dvou dětí, dcery Kačenky a syna Honzíka, také někdy neposlušných 🙂 Věčná optimistka.

 

 

Jmenuji se Michaela Žílová, bydlím v Hradci Králové a jsem certifikovaná lektorka přípravy k mateřství, instruktorka cvičení  s dětmi do 1 roku a lektorka baby masáží.

Provázím nastávající maminky nebo oba rodiče individuální kompletní předporodní přípravou, jak porod probíhá a jak se na něj připravit, co je bonding a jak je důležitý, co je čeká v šestinedělí, dozví se vše o kojení a jak správně pečovat a starat se o miminko, zkrátka vše pro pohodové mateřství.

Nabízím laktační poradenství, naučím Vás, jak správně a v souladu s psychomotorickým vývojem manipulovat s miminkem a jak díky masáži Vaše děťátko uklidnit nebo mu pomoci s bolestmi bříška.

Má cesta k průvodci mateřství

Když bylo synovi asi rok a půl, pomalu jsem začala přemýšlet, co budu dělat po rodičovské dovolené. A hlavně v jakém oboru. Předtím jsem pracovala v bance, byla vlastně takový prodejce bankovních produktů, což mě upřímně nijak moc nenaplňovalo.

Ale uvědomila jsem si, co se mi na té práci líbilo – jednání  s lidmi a ten dobrý pocit, když jsem jim mohla s něčím pomoci a poradit. A u toho jsem chtěla zůstat.

Posledních pár let se točilo všechno kolem mých dětí, proč tedy nezůstat u nich, u dětí? Co se podělit o své vědomosti a zkušenosti, které jsem s nimi získala.

A samozřejmě se ještě mnohému naučit. Absolvovala jsem tedy různé kurzy, studovala jsem z knih, které napsali přední odborníci na tuto problematiku, absolvovala přednášky a samozřejmě využívám i své praktické poznatky s mými dětmi a vidím, co řeší ostatní maminky a moje klientky. Ráda se teď o vše, co vím, podělím i s vámi.

 

Certifikáty a osvědčení

  • Instruktor přípravy k mateřství 
  • Metodika kreativních programů a cvičení rodičů s dětmi do 1 roku
  • Lektorský kurz masáže dětí a kojenců

Přednášky

  • Mystický porod
  • Úskalí současné porodní péče
  • Něžná náruč rodičů
  • Krokem za krokem prvním rokem

Osvědčení 3 001osvědčení 001

Osvědčení 2 001

 

IMAG0877

 

Těhotenství, porod a první dny s miminkem patří mezi nejkrásnější ale zároveň i nejnáročnější období v životě. Ráda Vám budu na této cestě průvodcem.

 

 

 

Co pro vás a vaše miminko nabízím

PRO VÁS 

Předporodní kurz v Hradci Králové

 

Individuální předporodní příprava

Balíček poporodních návštěv, laktační poradenství

PRO VAŠE MIMINKO – MASÁŽE A SPRÁVNÁ MANIPULACE

Spokojené miminko – manipulace a masáže Hradec Králové

Baby masáže a správná manipulace s miminkem Holice

Správná manipulace a masáže miminek Jaroměř

PRO VAŠE MIMINKO – CVIČENÍ

Cdvičení s miminky Jaroměř

Cvičení s miminky Hradec Králové

 

Napište mi na misa@pruvodcematerstvim.cz nebo zavolejte na 720 761 655 nebo mi zanechte zprávu ZDE 

Těším se na Vás a Vaše miminko